Toborzási- és kiválasztási munkatárs Jászfényszaru
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Közvetítés
Emberi erőforrások
2020.01.23.
Teljes munkaidő
JO-1608-53576

Toborzási- és kiválasztási munkatársat keresünk saját csapatunkba Jászfényszarura

 Feladatok:
  • Munkavállalói szerződések előkészítése és szerződéskötések lebonyolítása
  • Munkaidő - nyilvántartások adminisztrálása
  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtés és az ügyfél felé
  • Jelölt - adatbázis frissítése, kezelése
  • Ügyfél által igényelt létszám leszervezésében aktív részvétel
  • Munkavállalók előszűrése, munkájuk koordinálása

Elvárások:
  • Ukrán, vagy orosz nyelvtudás előny
  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, főleg MS Excel ill. MS Word
  • Határozott fellépés, nyitott, empatikus személyiség
  • Pontos, precíz, kitartó munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban mind írásban
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Önállóság és rugalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jászfényszarui vagy Jászfényszaru környéki lakhely

Amit cserébe kínálunk:
  • Szakmai és személyes tovább fejlődés
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások

Egyéb:
munka jellege: főállás, teljes munkaidő

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:
Árpás Krisztina

Tel: +36 30-570-1153